Emilia Kałędkiewicz
Dietetyk, doktorant WUM
Profilaktyka nowotworowa
304-734-7259
Strona główna

Szanowni Państwo,

ill-temperedlyJestem dietetykiem specjalizującym się w dietotoprofilaktyce chorób nowotworowych. W ramach pracy doktorskiej prowadzonej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym analizuję wpływ sposobu żywienia na powstawanie, rozwój i wznowę nowotworów złośliwych.


Aktualnie zajmuję się badaniem wpływu diety na wznowę raka piersi u kobiet. W tym celu poszukuję kobiet, które doświadczyły wznowy raka piersi (niezależnie od statusu menopauzalnego) oraz kobiet, które chorowały, zostały wyleczone i przez conajmniej 5 lat pozostają wolne od nawrotu. Nadrzędnym celem badań będzie próba zmniejszenia liczby nawrotów i umieralności z powodu nowotworu sutka.


Osoby zainteresowane wzięciem udziału w badaniu serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu umówienia spotkania. Osobom włączonym do badania oferuję nieodpłatne konsultacje dietetyczne, pomoc w zmianie nawyków żywieniowych oraz opracowanie zaleceń żywieniowych i wskazówek dietetycznych pod kątem prewencji pierwotnej i wtórnej nowotworów złośliwych.

 

mgr Emilia Kałędkiewicz

tel.: 606 202 953

mail: emilia.kaledkiewicz@wum.edu.pl

Miejsca prowadzenia badań:

  
Szpital Ginekologiczno - Położniczy im. Świętej Rodziny SP ZOZ             ul. Madalińskiego 25
Warszawa - Mokotów

Warszawski Uniwersytet Medyczny
Wydział Nauki o Zdrowiu
ul. Ciołka 27
Warszawa - Wola
Stowarzyszenie AMAZONKI             
ul. Roentgena 5              Warszawa - Ursynów