Norweskie Kominki i Piece Jotul Sklep Warszawa

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI "KOMINEK MIESIĄCA MAJ". ZAPRASZAMY TEL 22 851 20 40

Witaj w Jotul Studio Warszawa

Główną pasją Jotula jest praca nad zapewnieniem ciepła rozumianego w podwójny sposób. Nie chodzi tylko o ciepło generowane za pośrednictwem pieca wolnostojącego czy wkładu kominkowego, ale także o atmosferę "ogniska domowego" tworzoną wokół. Chodzi przede wszystkim o kultywowanie spokoju, harmonii, serdeczności i przyjaźni wśród najbliższych sobie osób.

To jest dusza Jotula. Pierwszy kominek został zapalony w 1853 roku w Norwegii i do dziś płonie we wszystkich zakątkach świata.

Estetyka Ciepła

Nastrój kreowany przez piece i wkłady kominkowe w dużym stopniu zależy od ich walorów estetycznych. Dlatego Jotul dąży do storzenia produktów mogących pozostawić trwałe wrażenie, produktów projektowanych zgodnie z naszą własną dewizą „design for generations” pozwalającą nadać naszym piecom i wkładom kominkowym rozpoznawalny, subtelny urok.

Jotul współpracuje z uznanymi czołowymi projektantami, aby piece i wkłady kominkowe zachowały swoje ponadczasowe piękno na dekady niezależnie od zmieniających się trendów.

Norweskie Kominki i Piece

W naszej ofercie posiadamy wkłady kominkowe i piece firmy Jotul, Scan, Atra, marki które wieloletnim doświadczeniem i bardzo dobrą jakością wyrobiły sobie pochlebną opinię wśród polskich odbiorców. Nasza firma zatrudnia najlepszych doradców technicznych z branży kominkowej, którzy służą fachową pomocą w doborze odpowiedniego urządzenia grzewczego. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Na Państwa pytania odpowiedzą:

Doradcy Techniczni

8324978782: tel. 502 549 501;
Łukasz Woźniak: tel. 502 460 112;